חופשה באילת אינה חייבת להיות הוצאה יקרה .אפילו חופשה מדהימה עם מלון טוב, היצע קולינרי ואפילו טיסה יכולה להתאים לכל אחד מבחינת המחיר. יש הרבה מבצעים לאילת. המבצעים כוללים בדרך כלל דילים לאילת למשל מלון פלוס טיסה לעיר.

מבצעים לאילת 

יש גם הרבה מבצעי הרגע האחרון באילת בהם אנחנו יכולים בדקה ה-90 לעלות על מטוס ולנסוע למלון באילת לסוף שבוע. מבצעים של הרגע האחרון מתאימים לאלו מאתנו שאוהבים להיות ספונטניים ושרוצים לחסוך את הכסף של ההזמנה מראש.

מבצעים לאילת בעונות מעבר

אמנם אילת חמה כמעט כל ימות השנה, ובכל זאת, חגים, חופשים ותקופת הקיץ נחשבות לתקופות שיא במחירים. אם באפשרותכם לנסוע "בין החגים", אתם עשויים לגלות שכל בית מלון ובמיוחד המלונות היקרים, מציעים מבצעים יפים על אותם חדרים בדיוק.

מבצעי טיסות לאילת

התחרות על הכיס של הטסים לאילת גוברת בין ישראייר, ארקיע ואל על. בדיקה מהירה תעלה כי ישנן טיסות לאילת בשעות פחות מבוקשות, אשר מורידות את המחיר באופן משמעותי.

משלמים פחות ומרוויחים יותר

מבצעים ודילים באילת מאוד אטרקטיביים לזוגות ולמשפחות. העלות יורדת אך האווירה, האוכל וכמובן האטרקציות לכל המשפחה במלון נשארים ללא שינוי והתוצאה? מועדוני ילדים, הפעלות במלון, מסיבות ושהיה בבריכה ובים מהנה לא פחות.

מצאתם מבצע לאילת ? מה אפשר לעשות בכסף שחסתכם

המבצעים חוסכים לנו כסף שניתן לנצל בחופשה עצמה : מלינה על בסיס לינה ואחורת בוקר לשדרוג על בסיס של חצי פנסיון. כאשר אנחנו כבר באילת יש לנו הרבה מאוד דברים לעשות שם. אחת האטרקציות המומלצות ביותר בעיר היא צלילה. אפשר לצלול בריף הדולפינים או בריף האלמוגים. אפשר לנסוע לטיול ג'יפים במדבר. או טיול גמלים וכמובן טיפולי ספא מפנקים או פשוט שופינג.

עם מבצעים לאילת נשאר לכם עודף לחופשה הבאה ואנחנו בטוחים שתזכרו את החופשה הזו להרבה זמן.