מה מושך אנשים לבחור דווקא נופש באילת מכל הערים בישראל ?

נופש באילת הוא הזדמנות מצוינת לבלות ביחד כל המשפחה או חופשה רומנטית בזוג. נופש באילת מאפשר לכל אחד ואח, לבחור אטרקציה וסגנון חופשה שמתאים לו וליהנות מאוד. בכלל, לאורך שנים רבות, נופש באילת הוא ללא ספק הבחירה המתבקשת לחופשה משפחתית באילת ובשנים האחרונות, עם התרבות מבחר בתי המלון הטובים בעיר, אילת הפכה למאוד פופולרית בקרב הציבור הישראלי ותיירים מחו"ל.

הצלחת נופש באילת קשורה גם לאטרקציות הרבות
האטרקציה המרכזית בחופשה משפחתית באילת היא הים. כאשר אנחנו נופשים באילת אנחנו יכולים להיות כמה שאנחנו רוצים בים. באילת יש חופים מאוד יפים, נקיים וצלולים. בחופי אילת יש דולפינים ואפשר גם ללכת לריף הדולפינים ולצלול איתם. בנוסף יש ספורט ימי, שופינג, טיולים באזור, טרקטורונים ואוטוטו נפתח מרכז החלקה על הקרח שיהיה אטרקציה בפני עצמו.

אפשרות נוספת לכל המשפחה יהא טיול גמלים. גמל היא חיה שללא ספק לא יוצא לנו לפגוש בחיי היומיום. המפגש עם הגמל יכול להיות מאוד מהנה, מסקרן ומאתגר.

לאלו מאתנו שמעדיפים תחבורה ממונעת על פני תחבורה חיה אנחנו יכולים ללכת לטיול ג'יפים. טיול ג'יפים הוא חוויה מגבשת למשפחה. הטיול כולל מסלול במדבר שיש בו הרבה עליות וירידות מה שהופך את הנסיעה בג'יפ למאתגרת ומהנה.

נופש באילת

חופשה באילת יכולה להפוך מחופשה ממוצעת לחופשה בלתי נשכחת אם נתאכסן בזמן החופשה במלון חמישה כוכבים. באילת יש הרבה מלונות חמישה כוכבים. חופשה במלון חמישה כוכבים היא חופשה שבה הכול כלול. אם יש תקציב צנוע, אפשר לחפש דילים של הרגע האחרון למלונות בעיר או לבחור מלון בסיסי ולהשקיע את הזמן והתקציב בבילויים.

קולינריה בעיר הקיט הדרומית

אילת מציעה מבחר הולך וגדל של היצע קולינארי ומסעדות מצוינות. החל ממסעדות וותיקות ומוכרות כמו המפלט האחרון, דרך מסעדות היוקרה בבתי המלון כמו לה קוצ'ינה, ראנצ' האוס ומסעדות מלון מרידיאן, הרודס ודן. באילת אפשר ליהנות מטיול רומנטי בטיילת הרויאל ביץ'. הטיילת באילת מפותחת מאוד ויש בה הרבה בתי קפה ומסעדות. אין כמו סיום של יום ארוך בארוחה טובה, בירה או כוס קפה משובח.חופשה באילת מגבשת, מהנה ומשאירה טעם מתוק של זכרונות ... עד הנופש הבא.