עם טיסות לאילת החופשה תמיד מהנה וארוכה יותר!

חולמים על הרגע שבו תרדו לעיר הדרומית ביותר בארץ ותתחילו את הנופש המפנק ביותר עם בת הזוג או המשפחה ? אין ספק שבחירת סוג הנופש, בית המלון בו תלונו, היכן תסעדו ותבלו מחייב מחשבה ותכנון. אבל זכרו שיש עוד נושא אחד שכדי להידרש לו והכוונה היא כמובן לנושא של טיסות לאילת. האם לטוס או לנסוע ברכב 5 שעות... ?

טיסה לאילת

טיסות לאילת הן אופציה מועדפת על אנשים רבים שרוצים להגיע לנופש בעיר הדרומית, פשוט כי זו האופציה הנוחה ביותר. אם נבחן לרגע את היתרונות של טיסות לאילת נגלה ש...

ראשית, הן מהירות מאד. טיסה לאילת אורכת פחות משעה ומרגע ההגעה לשדה התעופה של אילת אתם תוך מספר דקות בעיר. כאשר משווים זאת לנסיעות בנות חמש שעות - אין ספק מי עדיף מבחינת הזמנים. אפשר באמת למצות את השהיה ולהתחיל ישר לבלות (ולא להגיע עייף מהדרך). חשוב גם להבין, כי הזמנים הללו לא משפיעים רק על הערנות שלכם, אלא פשוט נותנים לכם את האפשרות ליהנות טוב יותר את העיר. מי שעולה על טיסות לאילת לא צריך לקחת מקדם זמן מסוים, או לחשוב מתי עושים הפסקה באמצע הדרך. פשוט עולים עם המזוודה, ומיד אתם בתוך העיר.

טיסות לאילת נוחתות בתוך שדה תעופה מרכזי ממש בתוך העיר, באזור התיירותי שלה (לפחות במהלך השנים הקרובות כששדה התעופה יועבר לאזור תמנע). זה כמובן יתרון גדול מבחינתכם, כי אתם יכולים תוך מספר דקות מועט להגיע משדה התעופה למלון, בלי לקחת מונית.

אלו חברות טסות לאילת ? לרשות הטסים לאילת, שלוש חברות תעופה : ארקיע,ישראייר, המפעילות קווי טיסה פנימיים יומיים לאילת ובחזרה. התחרות הגוברת על קו הטיסה לאילת, מאפשר לכם ליהנות מטיסות לאורך רוב שעות היום ומחירים אטרקטיביים שרק הולכים ויורדים עם השנים. מבצעי טיסות לאילת יש בין תקופות החגים, לאחר חופשות, בימים ובשעות פחות מבוקשות וכמובן מבצעי טיסה ולינה שמציעות חברות ישראייר, אל על וארקיע.

טיסות זולות לאילת

השוואת מחירי מלונות זולים ודילים למקומות לינה עם HotelsCombined המבצעים הטובים ביותר למלונות אילת ...

טיסות ישראייר לאילת

השוואת מחירי מלונות זולים ודילים למקומות לינה עם HotelsCombined המבצעים הטובים ביותר למלונות אילת ...